Imunita je oslabena psychikou

  • Můžeme použít Stimaral a Aguaje – uklidní a po náznaku virózy nebude ani památka, na noc Relaxin.
    Osvědčil se mi zejména, když mám takzvaně „převařenou hlavu“ – pořád musím něco řešit -)
    Stimaral, je produkt, který pokud potřebujete uklidní a někdy zase zvedne aktivitu. Přijde mi, jakoby četl myšlenky a vždy správně zareagoval. Zdrojem nenasycených mastných kyselin (v současné době tak žádaných je žlutý kamarád Vitamarin (nebo Sacha pro vegetariány).
    A doplňovat mikronutrienty, které imunitní systém potřebuje, jako zedník cihly a maltu. Tedy Fytomineral, Vitaflorin a zelené potraviny, které máte vždy v kombinaci v akční ceně.
    Je toho hodně, co nám může pomoci ulevit naší schránce – STAČÍ VŠAK JEDNO NEBO DRUHÉ,naše podvědomí nám poradí. DŮLEŽITÉ JE MYSLET NA SEBE A PEČOVAT O SEBE S LÁSKOU 🙂

Skleslost psychiky a úzkost

Skleslost psychiky a úzkost posílíme všeobecně Vitamínem B1 a obecně vitamíny a minerály – Fytomineral + Relaxin. Zde by stály za zmínku obecná doporučení, jako správná výživa, pohyb, spánek a smysluplné vztahy. Pokud přichází existenční strachy a panické ataky, je třeba zklidnit nervový systém pomocí dechu a zaměřené pozornosti. Zkuste tzv. trojúhelníkové dýchání. Začněte volným výdechem. Poté pomalý nádech nosem (při kterém v duchu počítáte od 1 – 4), zadržení dechu (stejné počítání), pomalý výdech ústy (stejné počítání). Několikrát opakujte. Hlavním zdrojem úzkosti jsou naše myšlenky, Ty je třeba zastavit. Použijte k tomu svých 5 smyslů, zastavte se a jednoduše si zkuste říci nahlas nebo v duchu, co právě vidíte, slyšíte, hmatáte kolem sebe, cítíte a jakou chuť vnímáte v ústech (např. vidím stůl, slyším tikat hodiny atd.). Dostanete se tak do přítomnosti, dál od myšlenek a úzkosti. Zkuste použít kdykoliv, když se vaše myšlenky na budoucnost začnou vymykat kontrole.

Celkové posílení organismu

Tato situace není až tak nová, jen tentokrát jsme byli všichni vyčerpaní, nenasytní a pořád jsme jeli na plné obrátky.
Zapomněli jsme nejen na sebe, ale i na to, že tělo jsme dostali a musíme se o něj starat. Nadechněme se a zastavme :-), zvedněme ruce a propojme nebe se zemí. V tu chvíli se stáváme kanálem…Při pravidelném dechu můžeme cítit tlak, prodýcháme a teprve po pár minutách si můžeme rozmyslet, co pro sebe uděláme a kde nás to bolí :-).

Máme vyčerpaná játra a naše cchi v ledvinách taky nic moc. Takže uvařme si osmihodinový vývar , vezměme si lahvičku regalenu 3 kapky 3x denně, ráno 1 kapsli cytosanu pro odvedení škodlivin z těla, večer se vykoupejme v kapsli cytosanu nebo v balneolu a odpočívejme.

Vesmír nám naloží pouze to, co uneseme a tak žádný strachy – ještě bychom museli zachraňovat ledviny.
Joo a nezapomeňte na spiron – kamarád na cesty, domů i do obchodu – já s ním dezinfikuji i mobil 🙂

Těším se na Vás 🙂
Martina H.

Klid a radost

Všechno, co máme teď dělat, umíme, jen jsme to zapomněli. Jsme ve stresu, nevíme, co se stane, jak to půjde dál. Najednou za nás rozhodují jiní. Často se nám situace prolíná s tím, co jsme již zažili. ..
Bylo by však opravdu fajn se na chvilku zklidnit a udělat si plán. První plán byl – zajistit děti, jídlo, práci ???
Stísněný pocit někde uvnitř asi máme všichni a kde vzít sílu je doma všechny uklidnit ? Psychika taky potřebuje podpořit a zde mi pomohlo revitae se stimaralem a vitamarin.
A ještě přidávám názor jedné své kolegyně : „Co lidi nejvíc potřebují je uklidnit a vrátit jim radost a to tyhle produkty umí. Kde vnímám víc strachu doporučuji relaxin, osvědčil se mi u žaludeční neurózy. Cytosan zase nádherně územní. Nigella sattiva téměř okamžitě odstraní škrábání v krku, i když se dá jen pár kapek. Sortiment je úžasný. Ale stejně na prvním místě je klid náš, když jsme my v klidu, můžeme přenášet pohodu :-)“